Первичная Организация
ПМГУ «СЕВГОК»

Профсоюзные новости

Поздравления председателя Криворожского городского комитета ПМГУ А. Макаренко

Шановні члени профспілки металургів і гірників України, молодь, дорогі ветерани!

  Наближаються найулюбленіші свята українців: Новий  рік  і  Різдво Христове. Вони мають прекрасні традиції, оповиті казковістю, щедрі на солодкі подарунки і приємні сюрпризи, супроводжуються сміхом і радістю як малечі, так і дорослих. Від імені міського комітету профспілки металургів і гірників України я радий усіх привітати з цими красивими і добрими зимовими святами.

  2017-й не був легким і безхмарним для нашої країни. Тому боротьба за достойний рівень життя українців, зокрема, трудящих гірничо-металургійної галузі, з боку нашої профспілки продовжуватиметься. А відтак ми не маємо права бути слабкими, байдужими, необізнаними. Хочеться вірити і сподіватися, що новий рік буде стабільнішим і комфортнішим для українців, для всіх, хто чесно працює, сумлінно навчається або вже вийшов на заслужений відпочинок.   

   Новорічні свята – це прекрасний привід сказати хороші слова на адресу тих, хто трудиться поруч, з ким співпрацювали протягом року, і, звісно, своїм однодумцям,  друзям, близьким і рідним людям. Приємно констатувати, що Криворізька міська організація профспілки металургів і гірників – сильна ланка ПМГУ. У цьому – велика заслуга кожного профспілкового активіста, лідера, працівника. Я вдячний усім активним, ініціативним і принциповим членам нашої профспілки, які своїми діями зміцнюють авторитет ПМГУ. 

  Ось-ось куранти проб’ють дванадцять. Піднімаючи келихи з шампанським, ми з вами будемо загадувати найпотаємніші бажання. Нехай усі вони збудуться!

  Кожному від усієї душі бажаю богатирського здоров’я, родинного тепла, взаємного кохання, нових трудових і особистісних звершень! Любіть і вірте в добро!

 Анатолій МАКАРЕНКО, Голова Криворізького міського комітету ПМГУ

29 декабря 2017Теги:   Мероприятия